Ack-Pack AB startade i Göteborg 1996 som tillverkare av pizzakartonger. På senare år har tillverkningen flyttats till Turkiet.

Från att vara ett företag som sålde pizzakartonger till enskilda pizzerior, har Ack-Pack idag vuxit till fullsortimentföretag där våra kunder är matgrossister, städgrossister och industrikunder.

Vårt huvudkontor med Show-room, lager och logistikcenter finns i Gamlestaden i Göteborg. Sortimentet består idag av ca. 2000 artiklar för att hjälpa till att utveckla våra kunders verksamheter.

Vi på Ack-Pack gör allt för att ge våra kunder bästa möjliga service och vi arbetar för långsiktiga, trygga relationer med våra affärspartners. Vi strävar alltid efter att överträffa kundernas förväntningar när det gäller service, produkter och support.

Vi som jobbar på Ackpack

VD

Mustafa Tarhan
mustafa@ackpack.se
Tel:031-54 88 87
Mob:0707-23 02 76

Säljare

Johanna Stålcrona,
johanna@ackpack.se
Tel:031-54 88 87
Mob: 0737-76 92 90

Säljare

Tarik Tarhan
tarik@ackpack.se
031-54 88 87
Mob: 0703-49 94 00

Inköp

Mihaela Carmaciu
mihaela@ackpack.se
031-54 88 87

Ekonomi

Sara Qasimova
sara@ackpack.se
031-54 88 87

Logistik

Camilla Dejler
camilla@ackpack.se
031-54 88 87